Bałagan w papierach

Okładka książki.

Gabriela Gargaś
Bałagan w papierach

Rok wydania: 2023
Wydawnictwo: Lekkie
Seria: Kancelaria (tom 2)
Liczba stron: 384
Źródło opisu: https://www.empik.com/

Emilia leczy rany po związku z Igorem, ale nadal rozmyśla o Francesco, którego nigdy nie przestała kochać. Któregoś dnia w drzwiach jej kancelarii staje mężczyzna łudząco podobny do jej zakazanej miłości. Norberto przyleciał z Włoch, by odnaleźć zaginionego brata. Kobieta od pierwszego spotkania wyczuwa, że czai się w nim zło.

Ada, jej przyjaciółka, urodziła córeczkę, owoc jej związku z kochankiem. Przeżyła trudny rozwód. Jej starsza córka ma do niej żal, że przez swój romans rozbiła rodzinę. Któregoś dnia na spacerze ze swoją najmłodszą córeczką spotyka Filipa, ojca dziewczynki, któremu nigdy nie powiedziała o ciąży. Mężczyzna przeżywa szok, kiedy spogląda do wózka.

Bogna, przyjaciółka Ady i Emilii, kobieta wyzwolona, która poszukuje miłości życia, spotyka się ze swoim przyjacielem z dzieciństwa – Szymonem.  Wydawać by się mogło, że tych dwoje odnajduje wspólny język. Ich życie nabiera rumieńców, aż pewnego dnia do drzwi jego mieszkania puka dawna narzeczona. Szczęście Bogny i Szymona pryska w drobny pył.
Francesco, przystojny biznesmen, wciąż nie może zapomnieć o swojej dawnej miłości Emilii. Doprowadza do spotkania z nią. Czy dawna miłość odżyje? Czy ich spokój nie zostanie zakłócony przez Norberto?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Facebook