Biblioteka – miejsce na czasie

Już od środy, 8 maja, wszystkich miłośników książek i bibliotek zapraszamy do wspólnego świętowania Tygodnia Bibliotek. Przed nami tydzień pełen atrakcji, fascynujących wydarzeń oraz inspirujących spotkań.

👉 10 maja godz. 17:00 – „Słowne Tango: Podwójna Eksplozja Twórczości” – spotkanie autorskie ze szczecińskimi powieściopisarzami: Przemysławem Kowalewskim i Marcinem Grzelakiem, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach pisarskich.

Przemysław Kowalewski – dziennikarz, autor powieści kryminalnych, takich jak „Kozioł”, „Szóstka” oraz „Sierociniec”, których akcja dzieje się w czasach PRL-u. Autor znakomicie łączy fikcję literacką z historycznymi wydarzeniami. Akcje swoich powieści umieszcza w Szczecinie, który jest dla niego wyjątkowym miastem o zawiłej i niespotykanej historii.

Marcin Grzelak – pisarz, autor książek „Beksa”, „Pułapka na anioły” oraz „Cukier na duszy”. Pasjonat muzyki, literatury i fotografii, zagorzały fan koszykówki oraz wędkarstwa.

👉 13 maja godz. 17:00 – „Poznaj moc olejków” – podczas tego wyjątkowego spotkania będziemy zgłębiać tajemnice naturalnych olejków eterycznych w kontekście zdrowia, urody oraz emocji. Poznamy techniki stosowania olejków w codziennej pielęgnacji, relaksacji, poprawie samopoczucia oraz w walce z różnego rodzaju dolegliwościami. Dołącz do naszej pasjonującej podróży przez świat aromaterapii i odkryj, jak możesz korzystać z dobroczynnych właściwości olejków eterycznych w codziennym życiu.

👉 14 maja godz. 16:30 – „Znani i nieznani mieszkańcy powiatu sławieńskiego” – spotkanie autorskie z Marią Poprawską. Tematem przewodnim spotkania, będzie V tom serii książki, w której znalazły się życiorysy zmarłych i zarazem zasłużonych mieszkańców powiatu sławieńskiego.

Facebook