Licytacje WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ogromna akcja charytatywna, której celem jest niesienie pomocy między innymi poprzez licytacje.

W tym roku na aukcję charytatywną trafiły także, przekazane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sławnie, książki z autografami autorów oraz model do składania.

Wśród licytacji znajdzie pozycje takie jak:

– „Czerwona ziemia” Marcina Mellera – znany z poczucia humoru prezenter oraz autor książek. Ceniony za warsztat felietonista, którego gościliśmy w murach naszej biblioteki.

https://allegro.pl/…/czerwona-ziemia-m-meller-ksiazka-z…

– „Japonia. Przewodnik Osobisty” autorstwa Patrycji Yamaguchi – miłośniczki japońskiej kultury, autorki podcastów o zjawiskach społecznych i podróży po Japonii oraz Alana Kępskiego – twórcy ponad pięćdziesięciu teledysków, autora filmów dokumentalnych i przewodnika po Japonii.

https://allegro.pl/…/japonia-przewodnik-osobisty…

– Model do składania „Bayraktar TB2” – turecki bezzałogowy statek powietrzny, klasyfikowany jako dron typu MALE, który cechuje się zdolnością lotu na średnim pułapie oraz wysoką długotrwałością lotu.

https://allegro.pl/oferta/bayraktar-model-13129425054…

Przypominamy, że do 27 stycznia, przychodząc do biblioteki możecie zasilić Sztabową Puszkę znajdującą się przy Wypożyczalni dla Dorosłych.

Serdecznie zapraszamy na kiermasz książki, który odbędzie się 29.01.2023 r., o godzinie 15:00 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sławnie. Dochód ze sprzedanych książek wesprze 31 finał WOŚP.

Facebook