Pokochaj siebie. Przewodnik dla kobiet

Okładka książki.

Megan Logan
Pokochaj siebie. Przewodnik dla kobiet

Rok wydania: 2022
Wydawnictwo: Poradnia K.
Liczba stron: 168
Źródło opisu: https://www.empik.com/

„Pokochaj siebie. Przewodnik dla kobiet”

Ta niezwykła książka poprowadzi Cię przez ciekawą podróż do autoempatii. Do zrozumienia, akceptacji i pokochania siebie. Zadbaj o siebie. Zostań swoją wspierającą i czułą przyjaciółką.

Ciągle myślimy, że robimy coś źle albo że inni źle o nas myślą. Brakuje nam odwagi do bycia w zgodzie ze sobą. Żyjemy w stresie, poddawane ocenom, w sferze oczekiwań. My, kobiety, musimy w końcu pokochać siebie i swoje ja. Z pomocą przychodzi Megan Logan, która pisze, jak zrobić pierwszy krok na drodze ku autoempatii i miłości własnej. I kolejny. 

Ten przewodnik-pamiętnik jest pełen motywujących stwierdzeń, afirmacji, wspierających ćwiczeń, testów, quizów oraz porad od kobiet. Skierowany jest do wszystkich, które chciałyby popracować nad poczuciem własnej wartości, samoakceptacją i szacunkiem do samych siebie. Z „Pokochaj siebie. Przewodnikiem dla kobiet” zbudujesz dobrą relację ze sobą samą. Odkryjesz potęgę miłości własnej.

Książkę Megan Logan pokochały już kobiety w USA i w wielu innych krajach. Teraz Polki mogą skorzystać z rady Jessiki Bradstreet, klinicznej pracowniczki socjalnej: „Zrób sobie przysługę i zanurz się w tej książce. Rozwiązuje wszystkie przeszkody, z którymi borykają się kobiety. To lepsze niż książki o samopomocy i terapia!”.

Traci Bragg, lekarka, dodaje: „To była niezwykle pouczająca lektura, jakby Megan pisała ją bezpośrednio dla mnie. Analizując kobiece obowiązki w domu, przy dzieciach i w pracy — jakbyśmy były chomikami biegającymi non stop w karuzeli – uświadamia nam, jak bardzo musimy zwolnić i o siebie zadbać. Poleciłabym tę książkę każdej kobiecie, która próbuje znaleźć spokój w tym naszym zwariowanym świecie”.

Do lektury polskiego wydania zachęca Ewa Panufnik, założycielka wspierającego miejsca dla kobiet, Dojrzewalnia.pl: „Co znaczy kochać siebie i jak zostać swoją sojuszniczką? Megan Logan pokazuje to nam z wielkim ciepłem i mądrością. Od dwudziestu lat wspieram kobiety w stawaniu po swojej stronie i w budowaniu życzliwej oraz empatycznej relacji z samą sobą. Marzyłabym o tym, by z tego przewodnika mogła skorzystać każda Polka!”.

Jeśli lubisz książki o samorozwoju, znasz „Czułą przewodniczkę” Natalii de Barbaro, „Dobrostan” Agnieszki Maciąg, to zachwyci Cię Megan Logan i jej „Pokochaj siebie. Przewodnik dla kobiet”. Nie będziesz mogła oderwać się od ćwiczeń!

Bądź czuła, uważna i wspierająca dla siebie!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Facebook