Szczęście

Okładka książki.

Danielle Steel
Szczęście

Rok wydania: 2023
Wydawnictwo: Między Słowami
Liczba stron: 304
Źródło opisu: https://www.empik.com/

Czy istnieje więcej niż jedna droga do szczęśliwego życia?

Sabrina mieszka w górach z dwoma ukochanymi psami i odnosi ogromne sukcesy jako bestsellerowa pisarka. Ale za tą spokojną fasadą kryje się bolesna przeszłość – po trudnym dzieciństwie i dwóch nieudanych małżeństwach kobieta wreszcie czuje, że może być szczęśliwa. Jej idylliczne życie zakłóca nadejście tajemniczego listu…

Po śmierci wujka została jedyną spadkobierczynią jego tytułu i dworku pod Londynem. Zdeterminowana by szybko sprzedać posiadłość i wrócić do domu, Sabrina jest zaskoczona tym, jak dobrze czuje się w nowym miejscu i w towarzystwie porażająco przystojnego prawnika… i zaczyna sobie wyobrażać, jak wyglądałoby jej życie, gdyby zdecydowała się zostać.

Odkrywając odmładzającą moc miłości, kobieta musi zdecydować, czy jest na tyle odważna, by wywrócić swoje życie do góry nogami, czy powinna wrócić do bezpiecznego schronienia, które zbudowała w Stanach.

To podnosząca na duchu opowieść o tym, że szczęście jest kwestią wyboru, którego musimy dokonać, aby wieść życie, jakiego pragniemy.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Facebook