Warsztaty literacko – motywujące

25 kwietnia o godz. 9:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sławnie odbędą się warsztaty literacko-motywujące pt.: „Zawsze warto działać”, które poprowadzi Szymon J. Wróbel.

Szymon J. Wróbel – dziennikarz, współpracował m.in. z krakowskim Dziennikiem Polskim, Lounge Magazynem, Miesięcznikiem Znak, TVN Style, TVP Kraków oraz Miastem Muzyki RMF. Obecnie można go posłuchać na antenie Radia Bielsko. Reżyser i scenarzysta filmów dokumentalnych: „Jego oczami”, „Z domu…”, „Ojciec, czyli o Pieronku”, „Pamiętajcie!”. Jako autor debiutował książką „Jego oczami”. Następnie ukazała się jego bestsellerowa biografia „Ojciec, czyli o Pieronku”. W 2018 roku otrzymał medal pamiątkowy 750-lecia Miasta Żywca „Za promowanie Żywca i Żywiecczyzny” oraz tytuł „Osobowość roku 2017” w kategorii Kultura w powiecie Żywieckim. W plebiscycie Dziennika Zachodniego 2021 roku ukazała się jego najnowsza książka wydana przez Wydawnictwo MG „Humorem i (U)Śmiechem”.

Warsztaty o charakterze zamkniętym zostały dofinansowane ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie.

Facebook