Zero nudy, dużo zabawy

Za nami ferie w bibliotece 2023!

Było twórczo, wesoło no i głośno!

Mimo różnych niespodzianek i przeciwności losu, udało nam się ciekawie i dynamicznie spędzić czas tegorocznych ferii zimowych. Nasza oferta warsztatowa cieszyła się dużym zainteresowaniem i skorzystało z niej ponad 100 dzieci. Nad organizacją zajęć oraz bezpieczeństwem czuwali animatorzy, instruktorzy oraz pracownicy MBP w Sławnie.

Podczas dwutygodniowego odpoczynku od nauki dzieci wzięły udział w zajęciach manualnych, artystycznych, zabawach ruchowych, turnieju sportowym, rozrywkach umysłowych, seansach filmowych oraz specjalnych pokazach sztuczek magicznych. Nade wszystko zaś królowała książka, która odsłaniała naszym uczestnikom cud i niezwykłość tkwiącą w czytaniu.

Dziękujemy dzieciom za ten wspólnie spędzony czas oraz rodzicom i opiekunom, którzy powierzyli nam swoje pociechy na czas zajęć.

Pamiętajcie, że biblioteka to nie tylko miejsce, w którym wypożycza się książki, to także miejsce, w którym można spotkać i poznać wiele ciekawych i inspirujących osobowości. Spotkania autorskie czy warsztaty, które organizujemy z myślą o mieszkańcach, to cykl wydarzeń w lokalnej kulturze, na które serdecznie zapraszamy.

A już 15 marca 2023 r. zapraszamy wszystkie Panie na wyjątkowe spotkanie, o którym więcej szczegółów podamy niebawem. Obserwujcie nas na FB oraz stronie internetowej.

Pozdrawiamy! Drużyna MBP

Więcej zdjęć na FB biblioteki:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=578719224298564&set=pcb.578720257631794

Uczestnicy warsztatów z wykonanymi własnoręcznie kotami z materiału.
Facebook