Wbijamy w Wakacje

Już 20 czerwca 2026 roku zapraszamy wszystkich młodych mieszkańców Sławna na wyjątkowe wydarzenie sportowo-rekreacyjne „Wbijamy w Wakacje”, które odbędzie się na Torze Pumptrack w Sławnie! Organizatorem wydarzenia są Młodzieżowa Rada Miejska w Sławnie oraz Burmistrz Miasta Sławno.

Na uczestników czekać będzie również stoisko Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sławnie, na którym nie zabraknie słodkich atrakcji – waty cukrowej oraz popcornu , a także kiermaszu książek – strefy dla każdego miłośnika dobrej literatury.

Zapraszamy do wspólnego świętowania początku wakacji!

Facebook