Bunt morza

Okładka książki.

Clive Cussler
Bunt morza

Rok wydania: 2020
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Seria: Kurt Austin (tom 15)
Liczba stron: 416
Źródło opisu: https://www.empik.com/

Nowy bestseller największego na świecie mistrza powieści przygodowych

Cykl NUMA

Wody wszędzie wzbierają – a to dopiero początek zagrożenia dla świata, chyba że zespół NUMA wygra wyścig z czasem w pasjonującym thrillerze numer 1 na liście bestsellerów „New York Times” wielkiego mistrza przygody. 

Alarmujący wzrost poziomu mórz świata – dużo większy niż mogłoby powodować topnienie lodowców – sprawia, że Kurt Austin, Joe Zavala i reszta zespołu naukowego NUMA ruszają w świat w poszukiwaniu wyjaśnienia. Ale to, co znajdują na dnie Morza Wschodniochińskiego, jest jeszcze gorsze niż sobie wyobrażali: to diaboliczny plan zmiany równowagi sił na Pacyfiku i wysiedlenia miliarda ludzi. 
 
Rzadki stop, niepodobny do niczego innego na Ziemi, dwa pięćsetletnie japońskie talizmany, tak brutalny zabójca, że nawet jakuza się go wyrzekła, zuchwały przełom techniczny, który stanie się osobistym koszmarem Kurta Austina – od pełnych rekinów azjatyckich wód przez ulice nowoczesnego Tokio do zakazanej tajemniczej wyspy, zespół NUMA musi ryzykować wszystko, żeby zapobiec nadciągającej katastrofie. 

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Facebook