Bystre Ciastko i wypieki pierwszej klasy!

Kubusie z Przedszkola nr. 1 w Sławnie zawitały dziś w progi Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sławnie. Dzieci z wielką ciekawością i radością ruszyły w podróż po bibliotece, w trakcie której poznały tajniki pracy bibliotekarza oraz dowiedziały się, co trzeba zrobić, żeby zostać jej czytelnikiem. To nie był jednak koniec niespodzianek. Podczas tego wyjątkowego spotkania nie mogło zabraknąć również głośnego czytania. „Bystre Ciastko” przypadło każdemu maluchowi do ucha, serducha i brzucha. Przeczytana przez panią bibliotekarkę książeczka stała się inspiracją do robótek ręcznych, podczas których nasi goście „upiekli” smakowite ciastka.

W podziękowaniu za wspólną podróż przedszkolaki podarowały bibliotece własnoręcznie wykonane prace, z pięknymi ilustracjami ulubionych bajek.

To był naprawdę miło spędzony czas oraz wielka przyjemność gościć Was.