Dziś w naszej bibliotece było wyjątkowo radośnie i… bardzo kocio!
Odwiedziła nas grupa Tygryski z Przedszkola nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie, aby lepiej poznać świat kotów. Spotkanie było związane z niedawno obchodzonym Światowym Dniem Kota.
Podczas wizyty dzieci wysłuchały książki „Precelek i letnia burza” autorstwa Agaty Romaniuk. Było dużo emocji i uśmiechów!
Po wspólnym czytaniu przyszedł czas na zabawy – zagraliśmy w kocie memo połączone z kocią gimnastyką, bawiliśmy się w „Nakarm kotka”, a na zakończenie dzieci z wielkim zaangażowaniem malowały swoje kocie opaski.
Dzieciom tak bardzo podobało się w bibliotece, że wcale nie chciały wracać do przedszkola. To dla nas największy komplement!
Tygryski – dziękujemy za wspaniałą energię i wspólnie spędzony czas!
Więcej zdjęć na FB biblioteki: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1335136545323491&set=pcb.1335139258656553