Literackie wagary z Dorotą Schrammek

Plakat - Poetyckie wagary

Literackie wagary z Dorotą Schrammek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sławnie.
21 marca o godz. 10:00 w sławieńskiej bibliotece odbędą się warsztaty literackie pt. „Czy każdy może zostać pisarzem?”, które poprowadzi Dorota Schrammek – autorka powieści obyczajowych dla dorosłych, dzieci i młodzieży.
Pani Dorota – pisarka związana z Pomorzem, w której dorobku literackim znajdują się takie powieści jak: „Horyzonty uczuć”, „Dom, którego nie było”, „Tam, gdzie czekał anioł” czy „Winne Wzgórze”. Akcję powieści lokuje w różnych miejscowościach w doskonale sobie znanym województwie zachodniopomorskim. Debiutowała „Stojąc pod tęczą”, wydaną przez Świat Książki. Na koncie ma także młodzieżową serię „Niepełka” skierowaną do uczniów w wieku 9-15 lat, opowiadającą o losach i przygodach niepełnosprawnej dziewczynki.

Spotkanie autorskie o charakterze zamkniętym.