Magiczny świat książek i literatury

Inaugurację tegorocznych obchodów Tygodnia Bibliotek, rozpoczęliśmy od wizyty niezwykłych gości. Maluchy z Przedszkola nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie, pełne radości i uśmiechu, wkroczyły do magicznego świata książek i literatury, aby wspólnie z nami celebrować święto biblioteki. Podczas spotkania najmłodsi czytelnicy przenieśli się w świat niezwykłych przygód Świnki Peppy. Pełne kreatywności i pomysłów dzieci wcieliły się w role rolników i hodowców, tworząc na macie interaktywnej swoją własną farmę. To niezapomniane doświadczenie nie tylko rozbudziło ich wyobraźnię, ale także sprawiło, że świetnie się bawiły.

Wszystkim maluchom oraz wychowawcom grup serdecznie dziękujemy za piękny podarunek z okazji Dnia Bibliotekarza. Wasza życzliwość i otwartość sprawiają, że nasza praca nabiera jeszcze większego sensu. Już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań oraz wspólnych przygód literackich!

Grupowe zdjęcie przedszkolaków z panią bibliotekarką.