O Humorze i (u)Śmiechu – rozmowy Szymona J. Wróbla

O tym, że humor jest doskonałą formą odreagowania emocji, napięć i stresu przekonali się uczestnicy spotkania autorskiego, którego gościem był Szymon J. Wróbel – pisarz, dziennikarz, autor prawdopodobnie najpoważniejszej książki o humorze, jaka do tej pory powstała.
Z naszym gościem, pełnym humoru i dystansu do siebie, który chętnie żartuje i lubi się uśmiechać, porozmawialiśmy o jego najnowszej i zarazem najbardziej osobistej książce pt.: „Humorem i (u)Śmiechem”. Książce terapeutycznej, przeplatanej dowcipami, która pokazuje, że w trudnych momentach lepiej czasami jest się śmiać niż płakać.
Lekarz od uśmiechu, przybliżył nam swój warsztat literacki, opowiedział skąd wziął się pomysł na leczenie narodu śmiechem i dobrym humorem oraz przytoczył kilka anegdot z wywiadów przeprowadzonych z bohaterami książki, których na różny sposób łączy właśnie humor m.in. : Janem Miodkiem, Arturem Andrusem, Anną Dymną czy Jackiem Fedorowiczem.
Dzisiejszy dzień spędzony w towarzystwie tak wyjątkowego gościa jakim był Szymon J. Wróbel upłynął w atmosferze pełnej rozmów na temat uśmiechu, które potwierdzają, że poprzez humor i uśmiech najlepiej radzić sobie z kompleksami i problemami życia codziennego.
Dziękujemy Panu Szymonowi oraz uczestnikom spotkania za wspólnie spędzony czas.

Spotkanie zostało dofinansowanie ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie.

Więcej zdjęć na FB biblioteki: https://www.facebook.com/miejskabiblioteka.publiczna.1/photos/pcb.3111231129136815/3111230439136884/