„O Wilku, który trafił do Baśniowego Lasu”

Mamy za sobą fantastyczny dzień pełen przygód i twórczej zabawy! Nasze zajęcia rozpoczęliśmy od wspólnego czytania książek o przygodach wilka, który trafił do Baśniowego Lasu. Dzieci były zachwycone opowieściami i z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy naszego bohatera.

Następnie przenieśliśmy się do świata sztuki. Na warsztatach plastycznych dzieci, używając rolek po papierze toaletowym i kolorowych kartek, stworzyły wspaniałe wilcze rodziny. Każdy wilk był wyjątkowy, a kreatywność naszych małych artystów nie miała granic!

Na zakończenie naszych zajęć, korzystając z pięknej pogody, wyszliśmy na dwór, aby kredą ozdobić parking rysując bajkowy świat Muminków. Powstały prawdziwe dzieła sztuki, które dodały koloru i magii naszej przestrzeni.

Bardzo dziękujemy Paniom z Biblioteki Publicznej w Postominie za cudowne warsztaty i wspaniałą zabawę!

Więcej zdjęć na FB biblioteki: https://www.facebook.com/photo/?fbid=873203281516822&set=pcb.873204421516708