Podaruj książce drugie życie – kiermasz książek przeczytanych

Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie zaprasza na kiermasz książek przeczytanych, który odbędzie się w sławieńskim amfiteatrze w ramach Dni Sławna 2024.

Wśród wystawionych na sprzedaż książek znajdziecie literaturę obyczajową, kryminały, romanse, bajki, wierszyki oraz wiele innych literackich rarytasów. Różnorodna oferta kiermaszu sprawi, że zarówno mały jak i duży miłośnik czytania z pewnością wybierze coś dla siebie.

Dochód ze sprzedaży książek w całości przeznaczony zostanie na zakup nowości wydawniczych, które zasilą księgozbiór biblioteczny.

Ocal książkę od zapomnienia i podaruj jej drugie życie. Zajrzyjcie do nas koniecznie 26 maja w godz. 14:00 – 18:00.

Podczas kiermaszu na najmłodszych czekają kreatywne zabawy plastyczne i wyzwania logiczne.

Zapraszamy.

Na zdjęciu plakat zapraszający na kiermasz.