Podaruj książce drugie życie – kiermasz książek przeczytanych

Podczas 52. Festiwalu Orkiestr Dętych, odbyło się wiele ciekawych imprez. W sławieńskim amfiteatrze nie zabrakło również nas. Prowadziliśmy Kiermasz Książek Przeczytanych. Pomimo niesprzyjającej aury, miłośników czytania nie brakowało. Na stoisku bibliotecznym, sławieńscy bibliofile, mogli za niewielkie pieniądze kupić książki zarówno dla dzieci i dorosłych. Wśród książek raz przeczytanych, które szukały nowych domów królowały m.in. kryminały, bajki, powieści sensacyjne, biografie i inne gatunki literackie. Stoliki i wypełnione po brzegi książkami kartony, zachęcały zainteresowanych do zakupów po wyjątkowo okazyjnych cenach . Sumę pozyskaną ze sprzedaży książek, w kwocie 333, 25 zł. przeznaczymy na zakup nowości wydawniczych do naszej biblioteki.

Dziękujemy, że byliście z nami. A teraz czas na czytanie zakupionych książek! Życzymy przyjemnej lektury.

Na zdjęciu pracownicy biblioteki oraz kupujący książki podczas kiermaszu