Podróż po magicznym świecie książki

Grupa „Średniaków” z Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie wyruszyła dzisiaj w pełną wrażeń, magiczną podróż po krainie książki. Podróżując przez takie stacje jak Wypożyczalnia dla Dorosłych, Czytelnia oraz Oddział dla Dzieci i Młodzieży, maluchy poznały bogaty księgozbiór biblioteczny. Najwięcej radości sprawiło im zwiedzanie zaczarowanej krainy baśni i bajek. Małe, duże, kolorowe, pięknie ilustrowane publikacje wzbudziły w małych podróżnikach duże zainteresowanie. Dzieci dowiedziały się także, jak wygląda i na czym polega praca bibliotekarza oraz jak należy obchodzić się z wypożyczonymi książkami.

W podziękowaniu za wspólną podróż przedszkolaki podarowały bibliotece własnoręcznie wykonaną książeczkę z pięknymi ilustracjami swoich ulubionych bajek.
Dziękujemy za piękny prezent i wspólnie spędzony czas. ❤️😘