Już 15 kwietnia o godzinie 12:30 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z ekspertkami z dziedziny psychologii i prawa, które odbędzie się w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Rapackiego 16A.
W wydarzeniu udział wezmą psycholog Sylwia Mikke oraz prawniczka Lucyna Kowalczyk, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, poruszając tematy związane z samoakceptacją, budowaniem pewności siebie oraz wpływem relacji rodzinnych i partnerskich na nasze życie.
Przyjdź i dowiedz się, co mają do powiedzenia zaproszeni przez nas goście.
Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu społecznego „Razem z nami dziewczynami”.