Zimowe ferie w bibliotece rozpoczęliśmy od warsztatów przyrodniczych. Podczas zajęć nauczyliśmy się rozpoznawać tropy leśnych zwierząt, poznaliśmy gatunki zamieszkujące las oraz dowiedzieliśmy się, jak pomagać zwierzętom w trudnym, zimowym okresie.
Nie zabrakło też części kreatywnej, tworzyliśmy różnorodne obrazki z koralików, rozwijając wyobraźnię, zdolności manualne i cierpliwość. Każda praca była wyjątkowa i pełna pomysłowości. To był bardzo udany początek ferii – pełen nauki, zabawy i twórczego działania!
Serdecznie dziękujemy Pani Ani oraz Panu Mateuszowi z Nadleśnictwo Sławno za przeprowadzenie ciekawych i pełnych pasji warsztatów przyrodniczych.
Więcej zdjęć na FB biblioteki: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1320168013487011&set=pcb.1320169833486829