Śladami Tilszera po czerwonej ziemi z Marcinem Mellerem

7 czerwca 2022r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sławnie odbyło się spotkanie autorskie z Marcinem Mellerem – znanym i cenionym autorem felietonów, reportaży i wywiadów.

Tym razem promował promował on swoją najnowszą, debiutancką powieść pt.: „Czerwona ziemia”. Fabuła powieści zakiełkowała w umyśle autora niemal dekadę temu i przez te wszystkie lata dojrzewała wraz z nim, toteż fikcja przeplata się z prawdziwymi wydarzeniami z życia samego autora. Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze, a pisarz z zapałem opowiadał o przyjemności pisania, pasji czytania, drodze literackiej i o wielu innych ciekawych wydarzeniach.

Dziękujemy, że tak licznie pojawiliście się na spotkaniu i tak żywo reagowaliście na opowieści autora.

Szczególne podziękowania dla Agencja Autorska Autograf

Więcej zdjęć na FB biblioteki: https://www.facebook.com/miejskabiblioteka.publiczna.1/photos/pcb.3143712629221998/3143710205888907

Zdjęcie przedstawia Marcina Mellera opowiadającego o swojej debiutanckiej książce.