Spotkanie autorskie z Markiem Stelarem

Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie zaprasza na spotkanie kryminalne z Markiem Stelarem, autorem mrożących krew w żyłach powieści, których akcja dzieje się w Szczecinie. Architektem, który chęć czytania zmienił na zawód pisarza. Niekwestionowanym mistrzem trylogii kryminalnych, do których scenariusze pisze samo życie.

Jak napisać dobry kryminał, po który z chęcią sięgają miliony czytelników? Gdzie szukać inspiracji na dobrą fabułę? To niektóre z pytań jakie zadamy naszemu Gościowi, który w kwestii pisania nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Stelar to pisarz, którego fanom kryminału nie trzeba przedstawiać. Natomiast ci, którzy go jeszcze nie znają, koniecznie muszą poznać. I już 9 maja o godz. 17:00 będzie ku temu okazja.

Plakat informujący o spotkaniu autorskim.