Spotkanie autorskie z Szymonem J. Wróblem

Wiosna to czas kiedy budzimy się do życia, jest to również czas radości, której z pewnością dostarczy nam spotkanie z wyjątkowym gościem, autorem prawdopodobnie najpoważniejszej książki o humorze i uśmiechu pt.: „Humorem i (U)Śmiechem” Szymonem J. Wróblem.

Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 16:30 w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sławnie.

W trakcie spotkania będzie można kupić książkę z autografem naszego gościa.

Szymon J. Wróbel – dziennikarz, współpracował m.in. z krakowskim Dziennikiem Polskim, Lounge Magazynem, Miesięcznikiem Znak, TVN Style, TVP Kraków oraz Miastem Muzyki RMF. Obecnie można go posłuchać na antenie Radia Bielsko. Reżyser i scenarzysta filmów dokumentalnych: „Jego oczami”, „Z domu…”, „Ojciec, czyli o Pieronku”, „Pamiętajcie!”. Jako autor debiutował książką „Jego oczami”. Następnie ukazała się jego bestsellerowa biografia „Ojciec, czyli o Pieronku”. W 2018 roku otrzymał medal pamiątkowy 750-lecia Miasta Żywca „Za promowanie Żywca i Żywiecczyzny” oraz tytuł „Osobowość roku 2017” w kategorii Kultura w powiecie Żywieckim. W plebiscycie Dziennika Zachodniego 2021 roku ukazała się jego najnowsza książka wydana przez Wydawnictwo MG „Humorem i (U)Śmiechem”.

Spotkanie dofinansowane ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie.