Spotkanie świąteczne Bibliotekarzy Powiatu Sławieńskiego

Bibliotekarze powiatu sławieńskiego, członkowie Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Koło w Sławnie spotkali się przy wspólnym świątecznym stole w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sławnie. O klimat i atmosferę wydarzenia zadbali uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Sławnie i w ich wykonaniu mogliśmy wysłuchać najpopularniejszych kolęd i pastorałek. Niezwykłym dodatkiem do spotkania była opowieść pielgrzyma, podróżniczki Anny Machłaj, która samotnie wędrowała jednym z najważniejszych chrześcijańskich szlaków pielgrzymkowych Drogą św. Jakuba, przemierzając ok. 500 km od Salamanki do Santiago de Compostela.

Spotkania bibliotekarskie to okazja do wymiany inspirujących doświadczeń, a szczególnie wtedy, kiedy rzecz się ma przy ciastku i kawie.

Bardzo dziękujemy właścicielom restauracji „ Bar U Szwagra” za przygotowanie cateringu, który cieszył nie tylko oko.

Zdjęcie przedstawia bibliotekarzy powiatu sławieńskiego.
Na zdjęciu dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sławnie z Anną Machłaj.