Spotkanie z Szymborską

W 2023 roku przypada setna rocznica urodzin Wisławy Szymborskiej, poetki nagrodzonej w 1996 roku Literacką Nagrodą Nobla, której twórczość znana jest na całym świecie, a jej książki przetłumaczono na 42 języki. Wisława Szymborska pozostawiła po sobie niezaprzeczalne dziedzictwo literackie, które wciąż inspiruje i porusza serca czytelników. Filozoficzne wywody, błyskotliwe eseje, żartobliwe wierszyki czy limeryki – w twórczości damy o niezwykłym poczuciu humoru, każdy znajdzie coś dla siebie.

Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 4 grudnia 2023 r. o godz. 16:00.  W miłej atmosferze, przy kawie i ciastku przyjrzymy się twórczości jednej z najwybitniejszych polskich poetek – Wisławy Szymborskiej, dzieląc się naszymi refleksjami i przemyśleniami.

Aby uczestniczyć  w spotkaniach Dyskusyjnego Klubu Książki nie trzeba być znawcą literatury czy krytykiem, wystarczy czytać dla przyjemności. Serdecznie zapraszamy pasjonatów czytania, którzy chcą się podzielić z innymi swoimi odczuciami oraz przemyśleniami na temat przeczytanych książek.

Na zdjęciu plakat zapraszający na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.
Facebook