Tropem Detektywa Pozytywki – spotkanie z Grzegorzem Kasdepke

Grzegorz Kasdepke to ceniony pisarz literatury dziecięcej i młodzieżowej, autor wielu książek, które nie tylko bawią, ale i uczą. Jego prace są pełne mądrości, humoru i ciekawych historii, które wciągają czytelników od pierwszej strony.

Dziś gościliśmy pisarza w murach naszej biblioteki, który z ogromną pasją opowiadał uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sławnie o różnych fascynujących gatunkach literackich, wzbogacając dyskusję o ciekawe spostrzeżenia i anegdoty. Nie zabrakło również inspirujących słów na temat tego, jak wygląda życie autora książek i co to znaczy tworzyć własne historie. Dla miłośników twórczości pisarza było to wyjątkowe wydarzenie oraz okazja do poznania tajemnic procesu pisania, ale także do zadawania pytań i dzielenia się własnymi refleksjami na tematy nie tylko te związane z literaturą.

Dziękujemy Panu Grzegorzowi Kasdepke za niezwykłe spotkanie, pełne wiedzy, zabawy i inspiracji.

Serdeczne podziękowania dla Agencji Autorskiej Autograf oraz Pomorskiej Bibliotece Pedagogicznej w Słupsku.

Zdjęcie grupowe uczestników spotkania Z Grzegorzem Kasdepke.