Walentynki w takt serca: Świętuj zdrowie i miłość w bibliotece

Święto Zakochanych to czas, w którym nasze serca biją mocniej, a my pragniemy celebrować nie tylko romantyczne uczucia, ale także miłość do siebie. Miłość własna i troska o siebie dają nam wewnętrzną moc, która sprawia, że jesteśmy lepszymi partnerami, przyjaciółmi, czy rodzicami. Dbanie o własne zdrowie pozwala nam cieszyć się życiem w pełni i być otwartymi na miłość innych.

Dlatego dziś, w święto zakochanych, zadbaj nie tylko o bliskich, ale przede wszystkim o siebie!

A my Ci w tym pomożemy.

W Walentynki Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie rozgości się w Twoim sercu, nie tylko książkowymi opowieściami o miłości, lecz także troską o Twoje zdrowie, oferując darmowe badania poziomu cukru i ciśnienia.

UWAGA❗️❗️❗️
W przypadku badania poziomu cukru powinniśmy być na czczo bądź 2 godz. po posiłku.

Plakat zapraszający na wydarzenie.