Zanim powiesz Tak 2 

Okładka książki.

Anna Matusiak
Zanim powiesz Tak 2 

Rok wydania: 2023
Wydawnictwo: Purple Book
Seria: Zanim powiesz Tak (tom 2)
Liczba stron: 320
Źródło opisu: https://www.empik.com/

Lena jest już coraz bardziej doświadczoną wedding plannerką. Odnalazła szczęście zawodowe i to w miłości. Zapomniała o byłym i chęci zemsty na nim, ale… pozostałością po traumie porzucenia jej niemal przed ołtarzem jest totalny lęk przed ślubem. I mimo że innym organizuje najpiękniejsze ceremonie i przyjęcia, sama nie wyobraża sobie stanąć na ślubnym kobiercu. A ukochany Przemek marzy o tym, by została jego żoną i zaczyna się niecierpliwić, niechęć dziewczyny odbierając osobiście. Czy miłość Leny i Przemka przetrwa?

Do Leny trafiają nowe, niezwykłe pary. Ich losy przeplatają się ze wspomnieniami wesel z poprzedniego sezonu. Lena boleśnie przekonuje się, że czasami miłość to za mało, kiedy np. w życiu jej ulubionych narzeczonych dzieją się zawirowania i kryzysy, których nic nie zapowiadało.

Dziewczyna przygląda się swoim nowym parom z refleksją i nierzadko silnym wzruszeniem, czystą radością, wielką nadzieją.

Poznacie i pokochacie seniorów Zosię i Stanisława – rozdzielonych w dzieciństwie przez okrutny los. Czy odnalezieni po latach zdołają rozniecić w sobie ponownie żar miłości?

Czy odkrycie piekielnej rodzinnej tajemnicy przez Sonię i Tedy’ego na zawsze rozdzieli te dwie bratnie dusze? Czy będą musieli zapłacić najwyższą cenę za nieswoje grzechy?

Czy Emilia – studentka Władysława znajdzie szczęście u boku dużo starszego partnera? A może los nie pozwoli zakochanym być ze sobą, bo kłująca w oczy zarówno jego dzieci, jak i społeczeństwo różnica wieku zniszczy to uczucie?

Czy Daga i Ola odnajdą szczęście po małżeństwach z mężczyznami, którzy odebrali im szansę na spełnienie, rozwój, pokochanie samych siebie?

I wreszcie… Jak serce Leny zareaguje na przypadkowe spotkanie byłego?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Facebook