Zimowe hece w bibliotece – Flower Boxy

To był dzień pełen uśmiechu, miłości i twórczej atmosfery, a jego bohaterami podczas zajęć byli ukochani dziadkowie.

Mali artyści własnoręcznie stworzyli wyjątkowe bukiety i kompozycje ze sztucznych kwiatów, które z pewnością będą stanowiły piękny upominek dla babć i dziadków z okazji ich święta. Każde dziecko miało okazję wyrazić swoje uczucia poprzez barwnie ułożone Flower Boxy.

Podczas warsztatów, dzieci projektowały i ozdabiały pudełka z kwiatami, pełne kolorów i blasku. Oczywiście, nie mogło zabraknąć również portretów dziadków. Te dwie wyjątkowe formy sztuki, będące wyrazem czułości i zaangażowania, tworzą prezent pełen emocji i radości.

Bardzo dziękujemy Pani Kamili za zabranie uczestników zimowych hec w bibliotece w niezwykłą podróż do kwiatowego królestwa.

Dzisiejszy dzień był artystycznym wyzwaniem, który zaowocował takimi oto dziełami sztuki.
Zobaczcie sami.

Na zdjęciu uczestnicy warsztatów wraz z prowadząca.