Zimowe hece w bibliotece – „Grinch – Magia Świąt”

Dzisiaj w Świetlicy Miejskiej „Przystanek Kultura” gościliśmy aktorów z Teatru „Blaszany Bębenek”, którzy zaprezentowali nam interaktywny spektakl pt.: „Grinch – Magia Świąt”.

Niezwykłe widowisko, które przeniosło widzów w magiczną krainę świątecznej przygody. Od samego początku zostaliśmy wciągnięci w tę klasyczną historię stworzoną przez Dr. Seussa, gdzie zaczynamy od spotkania z niesamowicie zielonym, ale jednocześnie uroczo zakręconym Grinchem.

Elementy humoru, emocji i nauki wartości świątecznych sprawiły, że „Grinch – Magia Świąt” to nie tylko widowisko dla dzieci, ale także inspirująca historia o dobroci, przyjaźni i prawdziwym znaczeniu świąt.

Każdy moment tego przedstawienia był zaproszeniem do wspólnej radości, co czyni je niezwykle pamiętnym i pełnym pozytywnej energii przeżyciem dla całej rodziny.

Więcej zdjęć na FB biblioteki: https://www.facebook.com/photo?fbid=767904872046664&set=pcb.767905898713228

Zdjęcie przedstawia aktorów teatru "Blaszany Bębenek".