Zimowe hece w bibliotece – warsztaty z magikiem

W Świetlicy Miejskiej „Przystanek Kultura” odbyły się niezwykłe zajęcia z magikiem, które przemieniły przestrzeń w krainę tajemnic i fascynacji.

Magik, w swoim charakterystycznym stroju, zaczarował uczestników od pierwszej chwili, prezentując niezwykłe sztuczki i misterną manipulację przedmiotami. Tajemnicze iluzje, znikające przedmioty i kunsztowne triki wprowadziły wszystkich w nastrój niekończącej się przygody.

Między pokazami magii był również czas na energetyczne tańce. Magik, pełen energii i uśmiechu tworzył atmosferę beztroskiej zabawy.

Pokazy sztuczek balonowych rozbudzały kreatywność i radość. Każdy mógł spróbować swoich sił w tworzeniu balonowych kształtów pod okiem doświadczonego animatora, co dodatkowo wzbogacało atmosferę wydarzenia.

Bardzo dziękujemy Ale- frajda za niesamowitą imprezę.

Na zdjęciu uczestnicy warsztatów wraz z prowadzącym.